Mobilní verze abecedavina.cz

Pro usnadnění vyhledávání vín na mobilních telefonech jsme pro Vás na www.abecedavina.cz/m připravili aplikaci pro mobilní telefony a PDA.

Nová aplikace pro mobilní telefony je uzpůsobena dotykovému ovládání. Doufáme, že Vám zjednoduší vyhledávání vín v naší databázi na mobilních zařízeních. Současná verze slouží jako nadstavba nad současnou webovou aplikací, v plánu je její další rozšiřování tak, aby vám umožnila hodnotit a zadávat vína do databáze i v terénu. Přivítáme Vaše návrhy a připomínky.

O abecedavina.cz

Komunitní portál abecedavina.cz nabízí svým uživatelům přehlednou databázi vín a vinařů. V seznamu naleznete kromě velmi podrobných informací i hodnocení vína prováděné registrovanými uživateli. Hodnocení sestává z výsledné známky a popisu senzorických zážitků z hodnoceného vína. Pokud tedy nevíte jakým vínem doplnit svou domácí vinotéku, nebo jaké víno darovat svým blízkým, může být tento nestranný přehled tím správným vodítkem k nákupu.

Další zajímavou službou je správa vinotéky uživatele. Vybrané víno můžete přidat do své osobní vinotéky nebo boxu, takže budete mít vždy přehled o jejím stavu bez škodlivého přeskládávání vína. Při odebrání vína z boxu můžete zapsat rovnou jeho hodnocení a vytvářet si tak seznam oblíbených vín pro příští nákupy.

Na portálu abcedavína najdete samozřejmě také mnoho zajímavých informací a tipů pro agroturistiku s důrazem na vinařské akce, vinaře a jejich sklípky.

Uživatel nepřihlášen... 
Uživatel:
Heslo:
Najděte nás na Google+